Firmamızdaki değerler

Çalışanlarımız, ürünümüz, sürecimiz ve tutkumuz sözümüzü yerine getirmemizi sağlar.

Çalışanlarımız – Çalışanlarımız ve müşterilerimiz operasyonumuzun kalbidir. Bizi biz yapan insanlardır. IKP'yi çalışmaktan gurur duyduğumuz bir iş haline getirmek ve karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kuran ve üreticilerin gelişmesini sağlayan bir ürün ve hizmet sunmak için bu işte birlikteyiz.

Ürünümüz – Ürünümüz ve uzmanlığımız, müşterilerimizi mutlu eden şeydir. Çalışması kolay ve kullanımı keyifli olan tak ve çalıştır üretim operasyonları yönetimi yazılımıyla sürekli iyileştirmeye yardımcı oluyoruz. Her üreticinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılandırılan işletmemiz, işlerine yardımcı oluyor.

İş Sürecimiz – Sürecimiz, çalışanlarımız ve ürünümüzün birleşimidir. Sürecimiz, özellikle imalat işletmelerini hedeflediğimiz ve onlara diğer tedarikçilerin erişemeyeceği bir düzeyde hizmet, endüstri deneyimi ve paranın karşılığını sağladığımız için bizi rakiplerimizden farklı kılıyor.

Tutkumuz – Tutkumuz, küçük ve orta ölçekli üreticilere olağanüstü üretim yürütme sistemi (MES) yazılımı sağlamaktır. Teslimat, kalite ve finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tipik maliyetin bir kısmı için yüksek bir standartta tasarlanmış, geliştirilmiş ve dağıtılmıştır.

Ekibimiz
sizin ekibinizdir

Çalışanlarımız firmamızın kalbidir. Bizi biz yapan çalışanlarımızdır. IKP'yi çalışmaktan gurur duyduğumuz bir iş haline getirmek ve karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kuran ve üreticilerin gelişmesini sağlayan bir ürün ve hizmet sunmak için bu işte birlikteyiz.