PLASIS Plastik

2007 kurulan ve 2008 yılında plastik enjeksiyon üretimine başlayan Plasis Plastik, kurulduğu günden itibaren müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendine temel amaç edinmiştir.
Plasis Plastik uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışında ürün üretimi alanında profesyonelleşmiş ve yıllar içinde piyasa ve ticaret alanında önemli gelişmelere ve projelere imza atmıştır.
Sahip olduğu girişimci ruh ve dinamik takımıyla ürün yelpazesini genişleterek farklı sektörlere hizmet eden, ileri teknoloji kullanan bir firma kimliğini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktadır. 
Plasis Plastik, çalıştığı firmalara, ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını sürdürmeyi prensip edinerek, üretim sonrası tüm hizmetleri de kusursuzluk anlayışıyla verecek şekilde organize etmiştir.
Plasis Plastik, çevre duyarlılığı yüksek bir üretici olarak, üzerine düşen bütün sorumlulukları hassasiyetle yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Kurulduğu yıldan bu yana, kendi geri dönüşümünü yapan çevre dostu bir kuruluştur.
Plasis Plastik, bulunduğu konumun sorumluluğuyla çalışmalarını özveriyle yürütürken, istikrar ve kararlılığından hiçbir dönemde ve koşulda ödün vermemiştir.

Plastik enjeksiyon ürünler üreten Plasis Plastik’in ana ürün segmentleri otomotiv sanayi parçaları, gıda kapları ve inşaat yapı malzemeleridir.

Paylaş